Krwawnik – sposób na bolesne menstruacje
Wiele kobiet cierpi na comiesięczne, silne dolegliwości towarzyszące im w trakcie menstruacji. Dotyczy to także pań przechodzących menopauzę. Dlatego, jeśli dotykają Cię problemy związane z przedłużającą się i bolesną menstruacją, sprawdź, jakie pomoce oferuje Ci natura. Herbalfan ma dla Ciebie pewną zielarską propozycję.
Bolesne i nadmierne krwawienia miesiączkowe
Niestety znaczna część kobiet boryka się z rozmaitymi problemami związanymi z menstruacją. Są to nie tylko okresy nieregularne, ale też przedłużające się, nazbyt obfite i – nade wszystko – bolesne. Na szczęście istnieją naturalne sposoby, które pomagają kobietom przetrwać ten czas. Odpowiedzią jest krwawnik (klik), który nie bez powodu występuje w większości mieszanek ziołowych dedykowanych kobietom. To roślina o działaniu przeciwkrwotocznym. Jest on ponadto substancją wspomagającą rozkurczanie mięśni, dzięki czemu pomaga złagodzić ból menstruacyjny i przedmiesiączkowy. Herbalfan, z myślą o paniach, przygotował więc specjalny Krwawnik (klik) z apteczki Ojca Grzegorza Sroki.
Klimakterium a krwawnik
Jak wiadomo w trakcie trwania menopauzy mogą występować u kobiet różnego rodzaju nieprzyjemne doznania zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Panie, które miały skłonności do przybierania na wadze, będą teraz narażone na tycie. Z kolei te, które miały predyspozycje do chandry, znajdują się w grupie ryzyka depresji. Pamiętajmy jednak, że nie jest to choroba, lecz stan organizmu. W tej sytuacji warto skorzystać z mocy ziół. Ziele krwawnika jest więc znakomitym preparatem przy nadmiernym krwawieniu miesiączkowym przy menopauzie. Klimakterium często towarzyszą uderzenia gorąca, nadpotliwość, które można zredukować przy pomocy preparatu Ojca Grzegorza Klimaktobon (klik).
Inne prozdrowotne właściwości krwawnika
Dodatkowo krwawnik (klik) wspomaga wydalniczą funkcję nerek, dzięki czemu pomaga w pozbyciu się obrzęków. Wspiera on również leczenie chorób układu pokarmowego. Powodem tego jest jego działanie przeciwzapalne, a także zwiększanie wydzielania żółci. Wszystko to wpływa na poprawianie trawienia. To jednak nie wszystko! Krwawnik wspiera także naszą wątrobę, chroniąc ją przed uszkodzeniami przez toksyny, oraz działa przeciwbakteryjnie. Ma on wpływ również na łagodzenie podrażnień w obrębie jamy ustnej i gardła. Roślina ta, choć zalecana głównie paniom, działa – jak widać – prozdrowotnie na wielu poziomach.