Memobon – z nim o niczym nie zapomnisz!

Memobon – z nim o niczym nie zapomnisz!

Czy uzupełnienie leczenia i profilaktykę chorób związanych z mózgiem, układem nerwowym, narządami słuchu czy cukrzycą można prowadzić dzięki jednemu preparatowi? Tak, to możliwe! Memobon – produkt z apteczki słynnego zielarza Ojca Grzegorza Sroki, ma tak szerokie działanie. Herbalfan objaśnia, jak działa Memobon.

Memobon poprawia pamięć i koncentrację

Memobon z apteki Ojca Grzegorza Sroki (klik) to suplement, który wspomaga ukrwienie mózgu, a – co za tym idzie – pamięć, koncentrację oraz równowagę i sprawność narządów słuchu. To jednak nie wszystkie jego właściwości, bowiem ma on także wpływ na poprawienie wydolności psychofizycznej, witalności, jak również utrzymuje prawidłowy poziom glukozy we krwi. Najczęściej jednak stosowany jest jako preparat wspomagający leczenie i profilaktykę między innymi:

  • pogorszenia pamięci i otępienie u osób starszych,

  • osób cierpiących na chorobę Alzheimera,

  • zawrotów głowy,

  • udarów mózgu,

  • zaburzeniach słuchu,

  • cukrzycy,

  • andropauzy.

Zresztą, już sama nazwa „Memobon” wskazuje na jego zastosowanie: przedrostek „memo-” dotyczy pamięci, umiejętności zapamiętywania. Jego rdzeń pochodzi z łaciny (memoria – pamięć) i widoczny jest w wielu językach, w tym między innymi w języku angielskim (memory – „pamięć”). Sufiks „-bon” oznacza, że produkt ten pochodzi z Laboratorium Medycyny Naturalnej Bonimed w Żywcu. To właśnie tam powstają produkty, które możesz kupić w Herbalfan (klik).

Co zawiera Memobon?

Memobon ma skład opracowany specjalnie z myślą o wspieraniu mózgu, słuchu, pamięci i koncentracji. Nikogo więc nie zdziwi obecność odżywiającego mózg, wspomagającego pamięć i koncentrację oraz równowagę i słuch ekstraktu z miłorzębu japońskiego, a także ekstraktu z korzenia żeń-szenia. To właśnie żeń-szeń pomaga utrzymać właściwy poziom cukru we krwi oraz dba o nasz stan psychiczny, fizyczny oraz o witalność. Dodatkowo Memobon (klik) zawiera również mleczan magnezu, który pomaga utrzymać właściwy metabolizm energetyczny, wspiera układ mięśniowy, nerwowy oraz zmniejsza poczucie zmęczenia.

Jak przyjmować Memobon?

Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza Sroki w Żywcu, a za nim Herbalfan, zalecają przyjmowanie jednej kapsułki preparatu Memobon (klik) codziennie rano. Nie zaleca się przy tym stosowanie preparatu u pań w czasie ciąży i laktacji. Należy także zwrócić uwagę na bardzo istotne obostrzenie dotyczące osób, które przyjmują leki mające na celu rozrzedzać krew. Pacjenci z zaburzeniami krzepliwości krwi powinni przed rozpoczęciem przyjmowania Memobonu skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym. Spowodowane jest to zawartością ekstraktu z miłorzębu japońskiego, który może nasilać działanie tego typu leków.

Oryginalny produkt Ojca Grzegorza – Memobon – można nabyć w sklepie Herbalfan pod linkiem: http://herbalfan.pl/product-pol-23-Memobon.html

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *