Jak złagodzić świąteczne przejedzenie?

Jak złagodzić świąteczne przejedzenie?

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który tradycyjnie spędzamy w gronie najbliższych. Jest to również nie lada wyzwanie dla układu trawiennego! Któż z nas oprze się skosztowaniu wigilijnych potraw, ciast i alkoholi? Dlatego, by w pełni cieszyć się radością, jaką przynoszą Święta, możemy sięgnąć po sprawdzony, naturalny sposób na wspomaganie trawienia i pracy wątroby. Herbalfan ma dla Was propozycję, jak odciążyć swój organizm podczas bożonarodzeniowego świętowania!

Już niebawem na naszych stołach zagoszczą coroczne, wyczekiwane wigilijne dania. Barszcz, zupa grzybowa, ryba, kapusta, pierogi, ciasta itd. – po zjedzeniu, czy chociażby spróbowaniu tych potraw, większość z nas niestety może spodziewać się różnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Te z kolei mogą odebrać radość z świętowania przy wspólnym stole. Istnieją jednak skuteczne sposoby, by móc w pełni cieszyć się świąteczną atmosferą i… potrawami. Sprawdź, co oferuje Ci Herbalfan (klik)!

Coś na przejedzenie i dobre trawienie

Na szczęście podczas świątecznej uczty możemy wesprzeć się naturalnymi środkami, które nie tylko wspomogą trawienie, ale też złagodzą skutki ewentualnego przejedzenia. W tym przypadku niezawodne okażą się zioła do zaparzania Gastrobonisan (kliknij tu). Preparat ten, prosto z „apteczki” Ojca Grzegorza Sroki, zawiera korzenie prawoślazu i lukrecji oraz kwiaty rumianku i nagietka, a także liść babki lancetowatej. Dzięki temu składowi Gastrobonisan Ojca Grzegorza wspomaga trawienie i usprawnia funkcjonowanie układu trawiennego, jak również utrzymuje prawidłowe funkcjonowanie jelit.

Należy pamiętać, że ze względu na zawartość lukrecji, osoby cierpiące na nadciśnienie tętnicze nie powinny tego suplementu spożywać w nadmiernych ilościach. Za to zawartość rumianku sprawi, że te Zioła Ojca Grzegorza przyniosą ulgę wszystkim, którzy cierpią w okresie świątecznym na przejedzenie. Odciąża on bowiem przeciążony żołądek, pracę jelit oraz przyspiesza proces trawienia. Dodatkowo Gastrobonisan wspomaga wątrobę podczas jej zmagania się ze zbyt obfitą ilością tłuszczu. A skoro o wątrobie mowa…

Dla osób, które planują świętować w towarzystwie alkoholu, Herbalfan poleca Hepatobon (kliknij tu), który skutecznie wzmocni obciążoną w tym czasie wątrobę. Dzięki zawartości liści karczocha oraz sylimaryny, ten preparat Ojca Grzegorza pomoże w trawieniu, prawidłowej pracy wątroby i trzustki.

Jeśli jednak nie mamy ochoty na zaparzanie sobie ziół w trakcie bożonarodzeniowego świętowania, wówczas skuteczne okażą się kapsułki Gastrobon (kliknij tu). Preparat ten – z pomocą korzenia i ziela mniszka – wspomaga trawienie, pracę żołądka i jelit. Zapobiega on refluksowi żołądkowo-przełykowemu (cofaniu się treści pokarmowej do przełyku). Zawarty w Gastrobonie liść karczocha pomoże utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu oraz innych lipidów we krwi. Z tym zestawem możemy śmiało zmierzyć się z obficie zastawionym wigilijnym stołem.

Herbalfan życzy radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *