Letnie odtruwanie organizmu

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie korzyści przynosi odtruwanie organizmu. Detoks to znakomite rozwiązanie dla każdego – zarówno dla osób, które cierpią na różnego typu dolegliwości, jak i dla wszystkich, którzy chcą się utrzymać w dobrym zdrowiu. Herbalfan podpowiada, jak usunąć toksyny z organizmu i dlaczego najlepiej jest zrobić to latem.

Wiele osób skarży się na to, że – pomimo dbałości o sen i odpoczynek –  permanentnie odczuwa zmęczenie. Zapadają oni przy tym niekiedy na depresję. Inni z kolei, mimo że znakomicie dbają o jamę ustną, cierpią na nieświeży oddech. Niektórzy zaś – pomimo zbilansowanej diety – cierpią na niestrawności. Liczni pacjenci uskarżają się na bóle głowy, lecz nie zdiagnozowano ich przyczyny. Pacjenci, którzy mają wiele niespecyficznych objawów, szukają rozwiązania swoich zdrowotnych problemów, chodząc regularnie na wizyty kontrolne do specjalistów i wykonując kolejne badania. Gdy nie przynoszą one żadnych konkretnych odpowiedzi, może się okazać, że przyczyną tych dolegliwości jest nagromadzenie się toksyn w organizmie.

Dlaczego potrzebujemy detoksykacji?

W dzisiejszych czasach mamy ciągle do czynienia z toksynami, czyli substancjami, które mają szkodliwy wpływ na nasze ciało. Ich źródłem są… pożywienie, woda, powietrze i wiele innych otaczających nas elementów współczesnej rzeczywistości. Oczywiście organizm ludzki posiada umiejętność radzenia sobie z toksynami. Jednakże, gdy jest ich zbyt wiele, nawet najsprawniejszy mechanizm może zacząć szwankować. Dlatego, mając tę świadomość, możemy wprowadzić do naszego życia pewne zmiany.

Od czego zacząć?

Ogromną korzyść przyniesie nam zmiana nawyków żywieniowych, w tym pozbycie się z diety produktów przetworzonych, białego cukru, ograniczenie picia alkoholu i rzucenie lub – jeżeli to niemożliwe – ograniczenie palenia. Do tego do naszej diety wprowadźmy koniecznie produkty mające zbawienny wpływ na odtruwanie. Są to świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw, zielone warzywa liściaste oraz kiełki. Warzywa i owoce powinny pochodzić ze sprawdzonych źródeł lub posiadać ekologiczne certyfikaty. Dodatkowo detoksykację wspomaga odpowiednie nawodnienie. Pijmy zatem dużo wody źródlanej, która pomoże w usunięciu toksyn z ciała. Do tego koniecznie pamiętajmy o codziennej, choćby dwudziestominutowej aktywności fizycznej. Wszystko to wspomoże działania oczyszczające.

Lato sezonem na odtruwanie

Doskonałym momentem w roku na odtruwanie organizmu jest lato. Ciepłe miesiące, w trakcie których duża część z nas ma urlop lub wakacje, dają możliwość zadbania o siebie i o swoje ciało. Wyższe temperatury pozytywnie wpłyną na oczyszczanie organizmu z toksyn.

Detoks z Ziołami Ojca Grzegorza

Zioła Ojca Grzegorza Sroki przychodzą z pomocą podczas detoksykacji. Działania te wspomoże niezawodny i kompleksowy Vitalbon, który ma w swym składzie ekstrakty z żurawiny, aronii, zielonej herbaty oraz borówki czarnej. Pomoże on w pozbyciu się toksyn i – jako silny antyoksydant – pokonaniu wolnych rodników. Przy detoksie pomóżmy naszym nerkom przyjmując Nefrobonisan Ojca Grzegorza, a także wątrobie – dzięki preparatowi Hepatobon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *