Jak okiełznać łuszczycę?

Łuszczyca jest chorobą, której objawy manifestują się na skórze oraz w stawach. Tych objawów nie należy jednak traktować punktowo. Są to bowiem sygnały choroby ogólnoustrojowej. Łuszczyca nie musi oznaczać wyroku. Warto zatem sprawdzić, jak ją okiełznać. Herbalfan ma na to kilka sposobów.

Łuszczyca przez wielu naukowców zaliczana jest do grupy chorób autoimmunologicznych. To choroba, która może być wyjątkowo przykra dla pacjenta. Zmiany skórne powodują przykre swędzenie, często też spadek samooceny i różne reakcje otoczenia. Na szczęście z tymi widocznymi zmianami można walczyć.

Terapia zewnętrzna przy łuszczycy

Terapia łuszczycy Ziołami Ojca Grzegorza Sroki przebiega na kilku poziomach. Do sposobów na zewnętrzne zaleczanie zmian skórnych należy codzienne stosowanie Bonidermu(klik), czyli słynnej Pomady Ojca Grzegorza. Wcieranie jej w miejsca zmian raz do dwóch razy dziennie i spłukiwanie wodą po dwóch minutach przynosi bardzo dobre efekty. Preparat zawiera same naturalne składniki, takie jak: wyciąg z tartaku, pokrzywy, łopianu, rumianku oraz mydlnicy lekarskiej. Jak się okazuje, o skutecznym działaniu Bonidermu na łuszczycę Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza dowiedziało się w latach 90. XX wieku dzięki badaniom lekarzy z Kliniki Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, która testowała jego skuteczność. Wcześniej bowiem Pomada Ojca Grzegorza była wykorzystywana jako preparat na trądzik oraz alergię skórną. Okazało się jednak, że produkt ten znakomicie działa też przy łojotoku, pęcherzycy łojotokowej oraz rybiej łusce, łagodząc ich objawy. W działaniach zewnętrznych można czasami wspomóc się kremem Dermobon(klik).

Wewnętrzna terapia łuszczycy Ziołami Ojca Grzegorza Sroki – etap pierwszy

W przypadku łuszczycy działania zewnętrzne to jednak nie wszystko. Aby osiągnąć pożądany efekt, należy podjąć także działania terapeutyczno-suplementacyjne od wewnątrz. Przy łuszczycy zaleca się przyjmowanie preparatów wspomagających odtruwanie. Warto pomóc swoim nerkom, przyjmując preparat Nefrobonisan Ojca Grzegorza(klik) w saszetkach oraz wątrobie i przewodowi pokarmowemu decydując się na Hepatobon(klik). Oba suplementy przyjmuje się dwa razy dziennie. W ciągu sześciu do siedmiu tygodni widoczne będą wyraźne efekty terapii antyłuszczycowej Ziołami Ojca Grzegorza.

Wewnętrzna terapia łuszczycy Ziołami Ojca Grzegorza Sroki – etap drugi

Drugi etap leczenia wewnętrznego dotyczy układu immunologicznego. Przy chorobie o podłożu autoimmunologicznym można stosować preparat Peobon(klik) zawierający w swym składzie korzeń piwonii białej – niezwykle skutecznej rośliny przy leczeniu tego typu schorzeń. Kolejny sposób suplementacji to Bofonginn kompleks(klik) zawierający ekstrakt z czarnej huby (Błyskoporka podkorowego). Naukowcy potwierdzili niemal 100% skuteczność tej rośliny w walce z łuszczycą. Zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną suplementację można wdrażać przy standardowym leczeniu łuszczycy zaleconym przez lekarza.

2 thoughts on “Jak okiełznać łuszczycę?

    1. Przy łuszczycy paznokci bardzo istotnym elementem terapii jest prawidłowe rozpoznanie czy jest to łuszczyca, czy grzybica. Dokonać tego może jedynie lekarz specjalista. Jeśli mamy pewność, że jest to z łuszczycą postępowanie wspomagające jest takie jak przy łuszczycy skóry. Istotną rolę do spełnienia będzie miał krem Dermobon.

      Pozdrawiamy,
      Herbalfan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *