Vernikabon – oryginalny syrop z apteki Ojca Grzegorza

Vernikabon – oryginalny syrop z apteki Ojca Grzegorza

Naturalny syrop ziołowo-miodowy Vernikabon to jeden z najbardziej znanych preparatów ziołowych produkowanych przez Laboratorium Medycyny Naturalnej Bonimed z Żywca. Jest bezpiecznym sposobem na pasożyty układu pokarmowego, szczególnie, gdy sprawa ta dotyczy delikatnych organizmów naszych dzieci. Dlatego Herbalfan objaśnia, czym jest Vernikabon, z czego się składa oraz jak go stosować.

Czym jest Vernikabon i skąd bierze się jego niezwykła popularność?

Vernikabon (klik) to naturalny syrop ziołowo-miodowy, a zarazem dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Ten ziołowy preparat ma złożone, wielotorowe działanie. Przede wszystkim wspomaga on proces trawienia, jak również prawidłową pracę jelit. Dotyczy to w szczególności pacjentów, u których zdiagnozowano pasożyty jelitowe. Najczęściej stosowany jest on u naszych pociech. To niestety niezwykle częsta przypadłość u dzieci, które zarażają się pasożytami jelitowymi najczęściej w przedszkolach. Jest ona ponadto trudna do wyleczenia, ponieważ jej powszechność wśród przedszkolaków sprawia, że wyleczone lekami chemicznymi, osłabione immunologicznie dziecko, natychmiast zaraża się nimi z powrotem. W tej sytuacji na pomoc przychodzi właśnie chętnie przyjmowany przez najmłodszych słodki syrop Vernikabon (klik) – naturalny i bezpieczny preparat zalecany przez Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza w Żywcu.

Co dobrego składa się na Vernikabon?

Vernikabon (klik) to suplement złożony z takich komponentów, jak: miód pszczeli, wyciąg z ziela piołunu, wyciąg z nasion czarnuszki, ekstrakt z łupiny orzecha włoskiego, ekstrakt z róży oraz olejki:

  • goździkowy – w tym wypadku jako element zwalczający niestrawność, wzdęcia czy czkawkę,

  • tymiankowy – działający przeciwpasożytniczo, bakteriobójczo, wzmacniający układ pokarmowy, wiatropędny,

  • kminkowy – regulujący trawienie,

  • kolendrowy – przeciwzapalny, przeciwbakteryjny, przeciwwirusowy, przeciwgrzybiczy,

  • cytrynowy – neutralizujący kwasy w żołądku, bakteriobójczy, wiatropędny,

  • miętowy – wspomagający układ pokarmowy, pomagający przy bólach związanych z zespołem jelita drażliwego oraz (dzięki połączeniu z olejkiem kminkowym) łagodzący bóle wywołane niestrawnością.

Na szczególną uwagę zasługuje znajdujący się w składzie Vernikabonu wyciąg z nasion czarnuszki. To niezwykle silnie działająca na pasożyty substancja. Zwalcza ona tasiemce oraz owsiki, włosienie kręte itd.

Jak przyjmować Vernikabon?

Jako iż Vernikabon (klik) jest preparatem naturalnym, zawarty w nim miód może ulec krystalizacji. W takich wypadkach zalecamy ogrzanie go w ciepłej wodzie. Warto również zwrócić uwagę na proporcje i zalecaną dzienną dawkę do spożycia. Standardowo są to cztery łyżeczki Vernikabonu (czyli około 16 g produktu na dobę). Przyjmujemy dwie łyżeczki dwa razy dziennie przed jedzeniem. Z kolei u dzieci po 3 roku życia Vernikabon stosujemy dwa razy dziennie po jednej łyżeczce. Po tygodniu picia preparatu, Herbalfan (za producentem) zaleca zrobienie sobie siedmiodniowej przerwy i ponowny powrót do tygodniowej kuracji. Tego typu terapie są oczywiście powtarzalne. Pamiętajmy także, by skonsultować z lekarzem przyjmowanie tego produktu oraz że nie zaleca się go paniom będącym w ciąży oraz karmiącym piersią.

Oryginalny syrop ziołowo-miodowy Vernikabon kupisz w sklepie Herbalfan pod linkiem: http://herbalfan.pl/product-pol-39-Vernikabon.html

5 thoughts on “Vernikabon – oryginalny syrop z apteki Ojca Grzegorza

  1. Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?

  2. Fajnie, że są wyszukiwarki internetowe i takie portale w sieci jak Twój. Jest merytoryczny i lekko zabawny widać, że wkładasz wiele serca w każdy post. Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *