Ziołowy Balsam Kręgowy Ojca Grzegorza – poznaj jego sekret!

Ziołowy Balsam Kręgowy Ojca Grzegorza – poznaj jego sekret!

Stosowany już od 20 lat Ziołowy Balsam Kręgowy Ojca Grzegorza Sroki to jeden z bestsellerowych preparatów produkowanych przez firmę Bonimed. Dlaczego jest on tak popularny? Jakie właściwości posiada i kiedy może nam pomóc? Na te pytania odpowiada Herbalfan.

Ziołowy Balsam Kręgowy Ojca Grzegorza jest doskonale znanym polskim zielarskim preparatem stworzonym z myślą o leczeniu bólów kręgosłupa, stawów, mięśni, a także nerwobólów i dolegliwości w stanach pourazowych. Specyfik ten znany był przez długi czas jako tzw. Olej Kręgowy Ojca Grzegorza. Centrum Medycyny Naturalnej Bonimed pracowało przez lata nad jego składem. Dziś ma on doskonalszą recepturę i jest niezwykle skuteczny.

Co zawiera Balsam Kręgowy Ojca Grzegorza i jak go stosować?

Ziołowy Balsam Kręgowy Ojca Grzegorza (klik) ma w swym składzie olej z pestek winogron oraz:

  • olejek miętowy – to ulga dla skóry, ponieważ działa przeciwbólowo,

  • olejek eukaliptusowy – pomaga leczyć bóle artretyczne oraz reumatyczne,

  • olejek goździkowy – włączony tu jako środek przeciwbólowy,

  • olejek lawendowy – łagodzący ból w chorobach zwyrodnieniowych, reumatycznych, w stanach pourazowych kręgosłupa, mięśni oraz stawów,

  • olejek rozmarynowy – kojący bóle mięśniowe (też przy wykonywaniu ciężkiej pracy),

  • olejek kamforowy – działa rozgrzewająco i przeciwbólowo.

Preparat ten zawiera ponadto ekstrakty: dziurawcowy i arnikowy. Dziurawiec w tej kompozycji łagodzi wszelkie bóle nerwowe, zaś arnika pomaga w stanach pourazowych, jak i przy postrzałach. Dodatkowo Balsam Kręgowy został wzbogacony w witaminę E, o której na blogu Herbalfan pisaliśmy tu (klik). Zawartość jednej łyżeczki tego preparatu, czyli ok. 10 ml, wciera się raz, dwa lub trzy razy dziennie, w zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta. Ziołowy Balsam Kręgowy Ojca Grzegorza (klik) używany jest przez Pacjentów do nacierania, jak również do robienia okładów w bolących miejscach. Balsam ten stosowany jest także przez profesjonalistów – masażystów i rehabilitantów, dzięki czemu znacząco wzrastają korzyści z takiego zabiegu. Ten preparat z apteczki Ojca Grzegorza Sroki znacząco wzmacnia efekty terapeutyczne, warto więc zaproponować używanie go swojemu rehabilitantowi. Jedynymi przeciwwskazaniami do stosowania go jest uczulenie na któryś z wymienionych składników. Balsamu Kręgowego nie powinno się również wcierać w otwarte rany, przy stanach zapalnych skóry oraz w czasie ciąży czy karmienia piersią. W pozostałych przypadkach jest to niezawodny sposób na pozbycie się bólów kręgosłupa, stawów, mięśni, bólów postrzałowych czy nerwobólów.

Oryginalny Ziołowy Balsam Kręgowy Ojca Grzegorza można nabyć w sklepie Herbalfan pod linkiem: http://herbalfan.pl/product-pol-77-Ziolowy-Balsam-Kregowy-Ojca-Grzegorza.html

4 thoughts on “Ziołowy Balsam Kręgowy Ojca Grzegorza – poznaj jego sekret!

  1. Stubbmled accross your blog and decided to have a very quick study, not what I usually do, but I found this blog excellent. Great to see a web site that has great content, and actually makes some sense. Anyway, great write up.

  2. I can see when browsing all the article comments that people have powerful ideas about this subject. Well it is always good to find different opinionated writers Oh by the way I bookmarked this site to my Twitter favorites.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *