Problemy z erectio – jak temu zaradzić?

Problemy z erectio – jak temu zaradzić?

Coraz więcej mężczyzn zmaga się z przykrą dolegliwością, jaką są problemy z erekcją. Wielu z nich stosuje słynną „niebieską tabletkę”, która działa niestety jedynie doraźnie i nie likwiduje przyczyn zaistniałego stanu chorobowego. Dlatego, z myślą o mężczyznach, którzy chcą powrócić do sprawności i przywrócić sobie witalność, Herbalfan przygotował kilka ziołowych porad.

Przyczyny zaburzeń wzwodu

Czynników zaburzeń erekcji jest co najmniej kilka. Ta przypadłość może oczywiście towarzyszyć poważnym chorobom, takim jak miażdżyca naczyń krwionośnych, cukrzyca, depresja czy alkoholizm. Przyczyną może być również otyłość. Jeśli jednak nie cierpimy na żadną z tego typu chorób, wówczas przyczyn możemy poszukać w czynnikach środowiskowych. Należą do nich mające działanie estrogenopodobne substancje syntetyczne, które mogą być obecne w jedzeniu i wodzie. Do czynników środowiskowych zaliczamy też silny stres i zbyt szybkie tempo życia.

Moc „błękitnych tabletek”

Wielu panów wspomaga się różnego typu środkami, które mają działanie doraźne. W ten sposób jednak nie wyleczą oni swojego problemu, lecz będą mogli podtrzymywać swoje relacje seksualne. To jednak nie rozwiązuje sytuacji. Należy więc poddać się szczegółowej diagnostyce i podjąć odpowiednie leczenie, a także wykluczyć choroby, które mogą taki stan rzeczy powodować.

Nie zamykaj się w sobie!

Przede wszystkim – wiedz, że nie jesteś sam. Szacuje się, że 1,5 miliona Polaków cierpi na zaburzenia związane ze wzwodem. Jeśli zaobserwujesz u siebie problem z erekcją, nie zamykaj się w sobie. Możesz szczerze porozmawiać z partnerką. Choć jest to trudna dla mężczyzny przypadłość, uwierz, że jej wsparcie pozwoli Ci – przy podjęciu skutecznego leczenia i wyeliminowaniu szkodliwych czynników – powrócić do dawnej sprawności. Brak rozmowy i zamykanie się w sobie mogą spowodować kryzys związkowy oraz doprowadzić w tym wypadku do rozwoju poważnej choroby.

Jak leczyć problemy z potencją?

Poza konsultacją z lekarzem i wykonaniem niezbędnych badań, należy bezzwłocznie porzucić palenie tytoniu i inne używki. Jeżeli pacjent cierpi na otyłość, powinien zadbać o swój styl życia, wprowadzić regularny ruch oraz zbilansowaną dietę. Zrównoważona terapia odchudzająca będzie mieć też korzystny wpływ na profilaktykę cukrzycy, chorób naczyń krwionośnych, a także będzie zapobiegać konwersji męskiego hormonu testosteronu w żeński – estrogen. Konwersja ta zachodzi w tkance tłuszczowej w osób otyłych.

Zioła Ojca Grzegorza pomagają w leczeniu zaburzeń erekcji

Pośród Ziół Ojca Grzegorza Sroki znajdziemy preparaty, które pozwolą uzyskać bardzo dobre efekty. Pierwszy z nich to suplement Prostatobon(klik), który zawiera w swym składzie ekstrakt z owoców palmy sabal (zwiększa on poziom testosteronu). Drugi, polecany przez Herbalfan preparat, to Memobon(klik). Dzięki zawartości ekstraktu z liści miłorzębu, wspomaga on witalność męską i wpływa na ukrwienie m.in. miejsc intymnych. Memobon ma też w swym składzie ekstrakt ze znanego od wieków lekarstwa na zaburzenia witalności u mężczyzn – korzenia żeń-szenia, z pomocą którego zwiększa się także aktywność psychofizyczna pacjenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *